fbpx

EFORM SPA & MASAJ

Hoşgeldiniz

Eform SPA ile Kendinizi Yenileyin...

Hatay'ın İskenderun ilçesinde hizmet veren, sağlığınızı yeniden keşfedebileceğiniz, ayırt edici özelliklere sahip bir Spa ve Fitness merkezi olan Eform Spor & SPA Merkezi’nde, sağlığınıza ve kendiniz ile ilgili hedefinize yönelik en doğru egzersizi ve beslenme programınızı yaşınızı, mesleğinizi, ailenizin genetik geçmişinim yarattığı metabolik hikayenizi temel alarak sizi zirveye ulaştıran doğru, akılcı ve bilinçli ve size özel danışmanlık hizmeti bulacaksınız. İskenderun'un en kaliteli ve hijyenik ortamda hizmet veren spa ve masaj salonu olarak siz müşterilerimizi bekliyoruz uygun masaj fiyatları ile kaliteli bir masaj hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Kapalı Havuz

Yüzmek, uzmanlar tarafından yapılan çeşitli araştırmalarda insanları sakinleştirdiği ve huzur verdiği kanıtlanmış bir aktivitedir.

Türk Hamamı

Türk hamamı geleneğindeki ilk aşamayı oluşturan ‘kese’, vücudun yoğun ter atmasının ardından temizlenmek ve arınmak için tatbik edilir.

Sauna

Sauna, derideki kılcal damarları genişletir ve kan basıncınızı dengeler. Vücut ısınız 1-2 derece artarak mikrop ve virüslere karşı savunma sisteminizi güçlendirir.

Buhar Odası

Buhar banyosu vücut toksinlerinden arınmanın en basit yolu olarak düşünülmüştür. Bu yolla cildin gözenekleri açılır, milyonlarca ter bezesi salgılama yapmaya başlar, vücut ürettiği metabolik maddeleri ve diğer atıkları dışarı atar.

MASAJ ÇEŞİTLERİ

Bali Masajı

Vücuttaki enerji noktalanan üzerine tatbik edilen etkili baskılar ; yumuşak vuruşlar ve gerekli gerinme hareketleri ile birlikte yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlere etki eder.

Sırt Masajı

Sırt masajı gerginliği azaltır, ağrı ve sızıları dindirir ve rahatlama sağlar.Masaj kasları gevşetme ile kalmaz sağlığın korunmasına da katkıda bulunur.

sırt masajı

Taş Masajı

Sıcak ve soğuk volkanik taşlarla vücudun belirli bölgelerinde gerek sabit, gerekse manipülasyonlarla ruhu ve bedeni rahatlamaya yönelik mistik bir masajdır.

Randevu almayı unutmayınız

Adresimiz

ÇAY MAH.OSMAN GAZİ CAD. STEEL TOWERS A BLOK KAT:4

Randevu Saatleri

12:00 – 00:00
HERGÜN

İletişim

Telefon: 0 326 502 58 58
Email: info@eformspormerkezi.com