MASAJ HİZMETLERİ

Kas yenilenmesi, stres yönetimi, esneklik, dolaşım ve rahatlama ile ihtiyacınız olan masaj keyfi eform spor merkezin‘de.

Thai Masajı

Tayland’da 2.500 yıldan bu yana yapılan ve Tayland’ın geleneksel şifa sanatlarından bir tanesi olan Thai masajının temel yapısını Hint Yoga ve Çin’in geleneksel tıbbı oluşturmaktadır. Thai masajı, Uzakdoğu felsefesi ve bilgisi ışığında, tamamıyla doğal ve insan sağlığını hem zihinsel hem de bedensel yönden iyileştirmeyi amaç edinen bir uygulamadır. Teknik olarak; vücuttaki enerji akış dengesini sağlamak için enerji kanalları üzerinde bulunan noktalara pres ve eklem esnekliği ve hareketliliğini sağlamak için pasif yoga hareketlerini kapsamaktadır.

TAŞ MASAJI

Yin Huan Yong tarafından Uzak Doğuda 3500 yıl önce keşfedilen taş masajı bilenen en eski terapi yöntemlerinden birisidir. Faydalı Minerallere sahip taşların ısıtıp bedene temas ettirmek suretiyle yaplmaktadır.

Metabolizmayı hızlandırır
Toksin atılımına yardımcı olur.
Bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar.
Hücrelerin Oksijenlenmesini sağlar.
Beraberinde kullanılan ürünleri(Aromatik yağlar) emilimini arttırır.
Ağrı azaltıcıdır.

BALİ MASAJI

Rahatlatıcı ve dengeleyici…
Vücuttaki enerji noktaları üzerine tatbik edilen etkili baskılar; yumuşak vuruşlar ve gerekli gerinme hareketleri ile birlikte yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlere etki eder. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini; tüm iç sistemlerin birbirleri ile bütünleşmesini sağlar. Bu masaj sırasında kullanılan doğal yağlarla birlikte kaslarda oluşan gerginlik giderilir, enerji seviyesi yükselerek dengelenir, tüm vücut ve zihinde olağan üstü bir rahatlama elde edilir.